Dobrý den,

E-shop je v současné době v rekonstrukci.

V případě zájmu o naše zboží nás kontaktujte.

Veronika Kolářová

Tel.: +420 777 833 187

E-mail: kolarova@baldini.cz

Zavřít

Dárky a dárkové koše

K dispozici 177 produktů


Originální dárkový koš pro Vaše blízké, přátele, obchodní partnery, pro speciální příležitost? Pro nás žádný problém. Máme pro Vás připraveno více jak 50 druhů dárkových košů různých kategorií, pro různé příležitosti a v různých cenových hladinách. Firemní dárkové koše, dárkové koše, jedinečné dárkové koše a samozřejmostí jsou dárkové koše na z...


Originální dárkový koš pro Vaše blízké, přátele, obchodní partnery, pro speciální příležitost? Pro nás žádný problém. Máme pro Vás připraveno více jak 50 druhů dárkových košů různých kategorií, pro různé příležitosti a v různých cenových hladinách. Firemní dárkové koše, dárkové koše, jedinečné dárkové koše a samozřejmostí jsou dárkové koše na zakázku, dle Vašich přání a požadavků.

Darujte originální a luxusní dárkový koš. Vyberte si z nabídky dárkových košů pro muže i ženu, pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

Univerzální dárkové koše pro všední i nevšední příležitosti. V naší nabídce najdete dárkové koše, kterými potěšíte nejen své blízké, ale také kamarády či kolegy a v neposlední řadě taky pro Vás připravíme reprezentativní dárkový koš pro Vaše obchodní partnery.
Dárkové koše obsahují delikatesy (olivy, sušená rajčata, olivový olej, francouzské paštiky či teriny, kapari, ančovičky...) cukrovinky (čokoláda, sladkosti, bonbóny), čaj, káva, víno. Vybrat si můžete podle svých požadavků a chuti!
Katalog ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÉ KOŠE naleznete na našem e-shopu zde.
Máte speciální přání? Kontaktujte nás info@baldini.cz

Méně
Více
Zobrazit 1 - 24 z 177 produktů

Informace

Dárky a dárkové koše

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací klikněte zde.