Dobrý den,

E-shop je v současné době v rekonstrukci.

V případě zájmu o naše zboží nás kontaktujte.

Veronika Kolářová

Tel.: +420 777 833 187

E-mail: kolarova@baldini.cz

Zavřít

Dárkové koše

K dispozici 54 produktů


Vyberte si z řady našich krásných dárkových košů, které jsou složeny jen z těch nejlepších produktů - delikates, čokolád, cukrovinek, čajů, kávy a v neposlední řadě vynikajícího a kvalitního vína. Veškeré produkty vybíráme s největší pečlivostí. Vína vybíráme přímo od našich vinařů a tak, aby krásně doplňovala chutě daných produktů v dárkových k...


Vyberte si z řady našich krásných dárkových košů, které jsou složeny jen z těch nejlepších produktů - delikates, čokolád, cukrovinek, čajů, kávy a v neposlední řadě vynikajícího a kvalitního vína. Veškeré produkty vybíráme s největší pečlivostí. Vína vybíráme přímo od našich vinařů a tak, aby krásně doplňovala chutě daných produktů v dárkových koších. Darujte dárkový koš, kterým jistě uděláte radost jak ženě tak muži, obchodním partnerům, Vašim zákazníkům, blízkým a přátelům. Máte speciální požadavek? Kontaktijte nás, rádi Vám vyjdeme vstříc!
Méně
Více
Zobrazit 1 - 24 z 54 produktů

Informace

Dárkové koše

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací klikněte zde.