Dobrý den,

E-shop je v současné době v rekonstrukci.

V případě zájmu o naše zboží nás kontaktujte.

Veronika Kolářová

Tel.: +420 777 833 187

E-mail: kolarova@baldini.cz

Zavřít

Marcipán

K dispozici 7 produktůPravý marcipán
a pravý nugát je sladký dárek pro vaše blízké i obchodní partnery.
Oblíbené tradiční Mozartovy koule jsou jemně plněné lískooříškovým nugátem z čerstvě pražených lískových oříšků, mandlovým a pistáciovým marcipánem z čerstvých zelených pistácií, a to vše je zahaleno v jemné mléčné a hořké čokoládě. Mozartovy koule jsou nejen lahodn...Pravý marcipán
a pravý nugát je sladký dárek pro vaše blízké i obchodní partnery.
Oblíbené tradiční Mozartovy koule jsou jemně plněné lískooříškovým nugátem z čerstvě pražených lískových oříšků, mandlovým a pistáciovým marcipánem z čerstvých zelených pistácií, a to vše je zahaleno v jemné mléčné a hořké čokoládě. Mozartovy koule jsou nejen lahodnou pochoutkou pro Vás, ale je to také vhodný dárek pro Vaše blízké.
Tato exkluzivní cukrovinka je pojmenovaná podle slavného hudebního skladatele a je tak skutečnou sonátou pro Vaše chuťové buňky. Pistáciový a mandlový marcipán s nugátovým srdcem ponořený do vrstev mléčné a hořké čokolády vytváří geniální chuťovou konstelaci, které Vás jistě okouzlí.

Méně
Více
Zobrazit 1 - 7 z 7 produktů

Informace

Marcipán

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací klikněte zde.